S ohľadom na ciele zákazníkov vytvára SSB tím koncepciu ktorá spĺňa ich požiadavky. Po konzultácii a cenovej ponuke začína proces návrhu a vývoja. SSB tím vytvorí a konzultuje 3D návrhy jednotlivých kontajnerov. Po schválení začína výroba, logistika, vykládka a montáž na mieste určenia.

Konzultácia a cenová ponuka

Individuálny prístup tímu SSB ku každému zákazníkovi umožňuje dizajnérskemu a inžinierskému tímu navrhnúť kontajner spĺňajúci vaše presné špecifikácie. Ak nie sú vyhovujúce štandardné veľkosti, môžete požiadať veľkosti podľa vašich potrieb. Prenosné skladovacie kontajnery môžu niesť logo vašej firmy ako i farby reprezentujúce vaše podnikanie. Pre presnosť a spoľahlivosť SSB môžete rýchlo získať skladovacie priestory pre vaše potreby a podnikanie.

Návrh & Vývoj

Počas tohto procesu tím dizajnérov a inžinierov tvrdo pracuje na koncepcii prenosných skladovacích kontajnerov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Pomocou metodiky a materiálov doposiaľ úspešne vyrobených kontajnerov máte záruku, že dostanete kontajner zodpovedajúci kvalite a vašim požiadavkám.

Kreslenie & Schválenie

Možnosť schváliť finálny návrh kontajneru pred jeho výrobou je dôležitou výhodou pre zákazníkov SSB. Vrátane materiálov, povrchových úprav a možnosti vlastných farieb a loga, má každý zákazník možnosť upraviť hotový výrobok tak, aby vyhovoval ich jedinečným potrebám.

Výroba

Spracúvajú sa schválené návrhy a pripravujú sa materiály. Pozinkovaná nehrdzavejúca oceľ, tri vrstvy ochrany laku a inovatívne návrhy na ochranu proti krádeži zabezpečujú dlhodobo spoľahlivý priestor pre vaše uskladnenie. Všetky použité materiály sú laboratórne testované.

Logistika

SSB pracuje s preverenými dodávateľskými spoločnosťami, z ktorých mnohé sú určené výhradne pre odvetvie vlastného skladovania. Naši partneri urýchlia proces financovania a logistiky dodávok. SSB tím vedie prehľad o administratívnych detailoch jednotlivých dodávok.

Dodávka

Do niekoľkých týždňov sa dopravia vaše skladovacie kontajnery. Zástupca SSB bude viesť montážny tím pri premiestňovaní a samotnej montáži na vami vybranom mieste až po finálne odovzdanie.