Systém dodávky na kľúč

SSB zohľadňuje požiadavky každého zákazníka, aby zabezpečila najpohodlnejší a nákladovo najefektívnejší doručovací servis. Ponúkame rôzne systémy pre montáž a premiestnenie

Odborne navrhnuté

Materiály použité pri stavbe SSB kontajnerov boli laboratórne testované na dlhodobú životnosť. Každý kus každej rýchlospojky zodpovedá najvyššej kvalite. S najkvalitnejšou dostupnou oceľou, svetovým procesom lakovania a vlnitými strechami v štýle „ISO“ sú skladovacie kontajnery SSB dlhotrvajúce a dobre vyzerajúce.

Pohodlné

Stohovanie SSB kontajnerov vám dáva možnosť rýchlo znásobiť priestor v mieste vášho podnikania a následne zvýšiť príjmy. Skladovacie kontajnery SSB môžu byť použité na trvalé umiestnenie, dočasné umiestnenie alebo uskladnenie v tranzite a môžu byť umiestnené na akejkoľvek rovnej ploche. Jednotky je možné naskladať až na tri kontajnery s vysokým zaťažením.

Presné

SSB je lídrom v oblasti mobilných úložných riešení pre inovatívny prístup k dizajnu. Tak ako sa každá digitálna technológia vyvíja s každým užívateľom, tak sa aj SSB vyvíja s každým zákazníkom. Každý kontajner je navrhnutý s ohľadom na ciele zákazníka, inšpirovaný novými návrhami, testovaním a objavovaním.

Bezkonkurenčné ceny

Hoci kvalita je najvyššou prioritou spoločnosti SSB, jej výkonný tím sa zaväzuje ponúkať zákazníkom cenovo dostupné riešenia.

Na mieru

SSB vyvinula kontajnery najvyššej kvality na trhu s prvotriednou trvanlivosťou, konštrukciou, vlastnosťami a vlastnými možnosťami. Náš návrhársky tím úzko spolupracuje s každým zákazníkom a rozhoduje o všetkých aspektoch dizajnu kontajnerov, ako aj možnosť vlastnej farebnej kombinácie a umiestnenie loga

Zmontované na mieste

Pred dodaním jednotiek kontajnerov overí SSB tím správnosť rezervácie vykládky, rozloženia a montáže, vrátane náhradnej súpravy dielov pre každý kontajner. Počas montáže je na mieste prítomný zástupca SSB, ktorý dohliada na proces a poskytuje nevyhnutnú pomoc pri vykladaní a montáži. Kontajnery sa zmontujú do približne 20-30 minút.